Kesztölc Kestúc

keresés

Izgalmas meccsek után lezárult a Kara Lajos Kupa. Bakos Gyuri összefoglalója.

2016. április 26-án Befejeződött a 12. asztalitenisz verseny, egyben a 7. Kesztölci „Kara Lajos Kupa”. Az idei évben 24 versenyző indult és külön öröm, hogy 7 új jelentkező is volt közöttük.

A verseny szoros küzdelmekkel tarkított mérkőzésekkel zajlott. Ez a végeredmény kialakulásában is meglátszott, mivel két korcsoportban is egy- egy szett döntött az első illetve a második helyekről.

A versenyzők izgalmas csatákat vívtak egymással, de nem feledkeztek meg a Fair Play szabályairól. Sokszor egymást bíztatták és a találkozók végén az elmaradhatatlan kézfogások során összemosolyogtak és őszinték voltak a gratulációk a győztesnek.

Különösen nagy küzdelmeket hozott a Szeniorok csoportja, ahol a 67 éves ugyan úgy küzdött, mint a 43 éves és a verseny végeredményében jelentős befolyással bírt a győzelme, a későbbi első illetve második helyezést elért versenytársának sikerében.

III.  Kovács Pál

A záróünnepség a szokott jó hangulatban zajlott. A jó hangulathoz jelentősen hozzájárult a 4 szponzor, akik díjakkal és az este ellátásában voltak segítségre.

Megérdemlik, hogy név szerint is megemlítsük őket és köszönjük segítségüket!

Pilis Levendula

Erika cukrászda

Kesztölci CBA

Káosz vegyeskereskedés

Ezen kívül köszönet: a Kesztölci Önkormányzatnak,

a Szlovák Önkormányzatnak a díjak és a záróünnep biztosításáért,

a Művelődési Háznak a helység és személyzet biztosításáért.

Reméljük, hogy a következő évben még többen fognak részt venni a versenyen.

Bár a küzdelmek befejeződtek, továbbra is mindenkit szeretettel várunk kedden és csütörtökön egy kis mozgásra, mert ezzel még nincs vége az asztalitenisz szezonnak.

Viszont látásra a játéknapokon!

Olvasta már?

Biztos jövőt szeretnél? Válaszd a kéményseprő hivatást!

BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Központ (BM OKF GEK) Kéményseprő ipari Tevékenységet Ellátó Igazgatóhelyettesi Szervezet felhívása. Biztos jövőt szeretnél?    Válaszd a kéményseprő hivatást!

Megyénk körül megyünk körül

Tisztelt Kesztölciek! Tájékoztatom Önöket, hogy 2021. július 21-én kerül sor a Megyénk körül megyünk körül című program keretében a Kocs-Kesztölc páros találkozóra.