Kesztölc Kestúc

keresés

A LógaTóra éjjeli őr, udvaros pozícióra keresnek munkatársat. Az állásra pályázni április elsejéig lehet.

FŐBB FELADATOK:
-Személy és tehergépjármű forgalom be -és kiléptetetése
-Tűz, riasztó és kamera rendszer ek kezelése
- Kulcsok kezelése
- Területellenőrzési tevékenység ellátása
- Dokumentáció kezelése
- Rendkívül események során a szükséges intézkedések megtétele
- Egyéb, területen elvégzendő munkák

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- Betöltött 18. életév
- Alapfokú végzettség
- Büntetlen előélet
-„B” kategóriás jogosítvány
-Jó fizikai állóképesség
- Alkalmazkodó és együttműködő képesség
- Precíz, megbízható, pontos munkavégzés

ELŐNYT JELENT:
-Halászati őri vizsga
-Felsőfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:
- Hosszútávú munkalehetőség
- Rugalmas munkaidő
- Gyönyörű környezetben történő munkavégzés

Munkavégzés helye: LÓGATÓ PANZIÓ
Munkabér és egyéb juttatások: megegyezés szerint
Jelentkezési határidő: 2018. április 01.
Az állás betölthető: azonnali kezdéssel
Érdeklődni és a jelentkezést leadni az alábbi email címen lehet: logatoinfo@gmail.com Tárgy: Őr/Udvaros állás